karma dla psa

Karmy dla piesków – najistotniejsze dane

Karmy dla piesków – najistotniejsze dane

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla piesków. Zgodnie z pragnieniami kupujących w ich propozycji można odszukać karmy dla dorosłych psów, zaś dodatkowo i takie dopasowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i psów dużych znacząco się różnorodni. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie mikroskładniki odżywcze uzupełnia? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i dodatkowo opisać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree zrealizowała dwa rodzaje żywności: karmy suche i karmy mokre. Jeżeli chodzi o te kluczowe w kolekcji marki odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla jakichkolwiek ras piesków i 3 rodzaje karm poświęcone dla piesków odmian miniaturowych dużych i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została przygotowana poprzez szereg doświadczonych ekspertów z wiedzą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najzdrowszy rozwój. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla łagodnych żołądków małych psów. Dodatkowo karmy Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości która jest przydatna szczeniętom w czasie mocnego przyrostu. Prócz atutów odżywczych warto ponadto wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Posiada zboża, znaczącą ilość mięsiwa (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
najlepsze marki psich karm zobacz
Prócz karmy suchej firma świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem także pokarm Pedigree w puszce lub w saszetce) zawiera świeże mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która umożliwia wchłanianie składników odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie zaledwie jadalna, ale także dobra i lekka. Mokra karma Pedigree Junior ma mikroskładniki odpowiedzialne za silne oraz zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), zwiększające odporność (witamina E plus minerały) oraz wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu delikatnych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Reasumując oferta firmy Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest nieco różnorodna, umiemy w niej wyszukać również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Także są to karmy przygotowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal polepsza swoje produkty bazując na doświadczeniu własnym oraz fachowców z którymi współdziała. Dzięki temu są to karmy perfekcyjnie dopasowane do potrzeb intensywnie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i smakowe.